LIBRE Grzegorz Wasilewski
ul. Piaskowa 9
05-075 Warszawa

+48 605 330 656
optolibre@optolibre.pl

WITAMY NA STRONIE NASZEJ FIRMY

profesjonalnie zajmującej się rozwiązaniami światłowodowymi

NASZA OFERTA

POŁĄCZ SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Co możemy zaoferować:

spawanie światłowodów w Warszawie oraz na terenie całego kraju, wysokiej klasy spawarkami światłowodowymi FUJIKURA 50S lub Furukawa/Fitel 178. 

pomiary światłowodów wykonywane wysokiej klasy sprzętem przez wyspecjalizowanych instalatorów z dużym doświadczeniem. 

naprawa światłowodów i usuwanie awarii światłowodowych przez doświadczonych instalatorów, których umiejętności pozwalają na sprawne i szybkie usunięcie awarii oraz przywrócenie transmisji możliwie szybko i w możliwie najniższej cenie. 

kable światłowodowe, eternetowe oraz telefoniczne największych renomowanych firm, jak również mniej znanych producentów, które dzięki wypracowanym upustom na drodze długoletniej współpracy możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnych cenach 

patchcordy światłowodowe oraz miedziane w dowolnych konfiguracjach złączy, zarówno do starszych rozwiązań, jak również do najnowszych rozwiązań technologicznych, na włóknie OM1, OM2, OM3, OM4, OS1 i OS2, jak również najnowsze włókno G.657A2 

kompleksowe instalacje światłowodowe, ethernetowe
oraz dostępowe i przeciwpożarowe
osprzęt światłowodowy oraz ethernetowy, taki jak mufy światłowodowe, patchpanele światłowodowe oraz skrętkowe wszystkich dostępnych kategorii, pigtaile światłowodowe, adaptery światłowodowe, patchcordy światłowodowe itp. 

sprzęt aktywny znanych markowych jak również mniej znanych producentów, aby sieć którą stworzymy lub naprawimy miała rację bytu.

KONTAKT

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW
POMIARY ŚWIATŁOWODOWE
NAPRAWA ŚWIATŁOWODÓW
USUWANIE AWARII ŚWIATŁOWODOWYCH

KABLE ŚWIATŁOWODOWE
PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE
INNE PRACE
MATERIAŁY ŚWIATŁOWODOWE